SAĞLIKLI YAŞAM PAKETLERİ
BESLENME UZMANIMIZ VE MENÜLERİMİZ
KURYE
  • Paketlerimizin içinde maya, şeker, beyaz un, pişmiş yağ, süt ürünleri, paketten çıkma yada donmuş hazır ürün yok! Bol bol lezzet, bir o kadar da sağlık var. En yakınlarımız doğal mevsim meyve ve sebzeleri.. Çiftlikten doğrudan mutfağımıza gelen sütümüzle lor peynirimizi kendimiz yapıyor, değirmenden gelen el değmemiş yulaf unumuzla enfes kurabiyeler pişiriyoruz.

    Sağlıklı yaşam paketlerimiz “Kilo Koruma”, “Sağlıklı Hafifleme”, “Sebze Detoksu”, “Sporcu Paketi”, “Kilo Takip Paketi”, “Yürüyüş Paketi” ve “Emziren Anne Paketi” olarak 7’ye ayrılıyor.

    Kalori ölçerimize bilgilerinizi girip kendinize en uygun paketi sipariş edebilir, karşılaşacağınız lezzet bombardımanı ile paketinizin masumiyetini her öğünde sorgulayacağınıza emin olabilirsiniz.

  • Menülerimiz ve yemek tariflerimiz her ay hazırlandıktan sonra, beslenme uzmanı danışmanımız Cenk Özyılmaz tarafından kalori ve besin değerleri kontrol edilerek onaylanmaktadır.

    Paketlerimiz beslenme uzmanı onaylı da olsa, özel sağlık durumlarınız ve besin ihtiyaçlarınız için lütfen doktorunuza/beslenme uzmanınıza danışınız.

  • Paketiniz dilediğiniz saatlerde çalıştığımız kurye şirketi ile, soğuk zincir korunarak adresinize teslim edilecektir. Paket fiyatlarımıza kurye ücreti ve KDV dahildir.